مقالات فیسبوکی

حذف گشت ارشاد!

سيروس ملكوتي

حذف گشت ارشاد برای حذف مسئولیت در آدم ربایی ، سرکوب دختران و زنان و یکی از عوامل جنایت حکومتیست آنهم در برابر پرسش کیستی عاملین جنایت از سوی کمیته حقیقت یاب ، و نه مدخلی بر یک رفرم حکومتی . لابی های رژیم سعی دارند این پنهانکاری و مفقود سازی عوامل سرکوب و جنایت را به بخشی از انعطاف پذیری یک حکومت توتالیتر تفسیر نمایند . حکومت در حال ماکت سازی از خودی دگرگونه و انعطاف پذیر است تا بتواند حقایق جنایات خود را به حداقلهای ممکن تقلیل دهد . همزمان با گشایش برخی آزادی‌ها و ترسیم تصویری ظاهری از عادی سازی زندگی قادر شود جامعه جهانی را قانع به تداوم ماندگاری حکومت خود نماید .


به احتمالی نیز در مرتبه های بعدی ما شاهد مجازات برخی از سرکوبگران رده های پایین حکومتی خواهیم بود . بازی حکومتی خود را به مرحله تصویرپردازی جدیدی کشانده است که مبین پذیرش گونه ای تسلیم شدن در برابر اتوریته غرب نیز می‌باشد و یا حد اقل ابراز تمایل برای چنین فرایندی را دارد به تماشا و داوری غرب میگذارد . اگر جمهوری اسلامی بتواند غرب را در قضاوتش به تردید بیفکند بزودی ما شاهد روند دیگری در کار و کارزار مبارزاتی برون مرز در تاسی از رسانه های وابسته خواهیم بود .


مردم ایران باید بدانند با دادن چنین فرصتی به حکومت در مهندسی خدعه دیگری بهترین امکان و موقعیت در برپایی دموکراسی و زدودن یک حکومت توتالیتر را از دست خواهند داد .

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا