سیاست

آیا کسی جز خامنه ای می توانست اینچنین مردم را به خاک سیاه بنشاند

ابوالفضل قدیانی

هو الحکیم
خود کامه تمامت خواه ایران علی خامنه‌ای این روز ها هراسناکتر و مضطرب تر از گذشته ، نگران از دست دادن قدرت غاصبانه ، نامشروع و غیر قانونی خویش می باشد به همین علت ،استبدادش شدت و غلظت بیشتری یافته است بطوری که حتی انتقاد از چاکر جان نثارش ابراهیم رئیسی و دولت دست نشانده خود را هم بر نمی تابد .

علی خامنه‌ای در دیدار با دست اندرکاران کنگره ملی شهدای عشایر که در ۲۲ خرداد ۱۴۰۱ بر گزار شده بود گفت :« تضعیف ایمان دینی تضعیف امید وخوش بینی به آینده کشور از جمله مؤلفه های جنگ نرم علیه ملت است القاء بی آیندگی ، بن بست و این که مسئولان ، اداره کشور را بلد نیستند از جمله کارهای بدخواهان ایران است و امروز هر کسی مردم را از آینده نا امید یا ایمان مردم را تضعیف یا مردم را به تلاش ها و برنامه ریزی های مسئولان بی اعتقاد یا بد بین کند چه بداند و چه نداند به سود دشمن کار می کند .»

باید به این جبار خودپرست گفت: چه کسی بیشتر از علی خامنه‌ای توانسته ایمان دینی مردم را تضعیف کند و با ابزاری کردن دین جهت سرکوب ، تحمیق و فریب مردم و ایجاد اختناق ، اکثریت جوانان کشور را دین گریز و دین ستیز کند .


چه کسی بیش از علی خامنه‌ای توانسته امید و خوش بینی مردم را نسبت به آینده تبدیل به ناامیدی و یأس و افق دید آنان را تاریک کند به طوری که در صد حیرت آوری از جوانان کشور دنبال مفری می گردند که خود را از شر وی و سرکوبگرانش وبن بستی که برای کشور ایجاد کرده خلاص کنند تا شاید بتوانند در فضایی آزاد به آرامش و عدالت نسبی دست یابند . البته علیرغم این اوضاع اسفبار و سعی وتلاش بسیار حکومت جهت ناامید کردن مردم از تغییر نظام ، مردم همچنان به تغییر نظام جمهوری اسلامی امیدوارند .
چه کسی جز خودکامه متکبر ایران علی خامنه‌ای می توانست چنین دولت نا لایق بی کفایت و ناکارآمدی را با سوء مدیریت شدید به مردم تحمیل کند که سقف تفکر رئیسش آن است که به مردم به چشم مساکینی بنگرد که منتظر یک وعده طعام از طرف دولت دست نشانده اش می باشند .


کدام دشمن بیشتر از علی خامنه‌ای می توانست این چنین آرامش و امنیت را از مردم سلب کند و نا امنی را در جامعه تا حدی گسترش دهد که جامعه ایران در ردیف پر استرس ترین و مضطرب ترین جوامع در میان کشورهای جهان قرار گیرد . البته پر روشن است که هنگامی که جبار ایران از امنیت دم می زند منظورش امنیت شخص خود، اعوان و انصار و طرفدارانش می باشدکه در صد اندکی از ملت ایران را تشکیل می دهند اساساً میان امنیت علی خامنه‌ای و طرفدارانش از یکسو و امنیت مردم از سوی دیگر نسبتی معکوس برقرار است . تمام تلاش وی بر این معطوف است که با ایجاد نا امنی در میان مردم، سکوت قبرستانی در جامعه ایران ایجاد کند .


آیا کسی مانند علی خامنه‌ای می توانست این چنین ثروت و سرمایه ملت را به غارت و چپاول برد و بخش عظیمی از این سرمایه را هزینه جاه طلبی ها و قدرت طلبی های خود کند و مابقی را در نهادهای پیدا و پنهانی که مستقیماً تحت امر و سلطه وی قرار دارند گردآوری کند و مردم را در فقر و فلاکت به خاک سیاه بنشاند.


آیا دشمنی جز علی خامنه‌ای می تواند این چنین کشور را در خدمت بزرگترین دشمن تاریخی ایران یعنی روسیه قرار دهد و این طور کمر به خدمت پوتین فاشیست آدم کش ببندد و تمامی منافع ملت ایران را یکسره فدای منافع او و روسیه کند تا آنجا که پوتین و عواملش تصمیم بگیرند که ایران قرارداد برجام را امضاء کند یااز امضاء خود داری کند . در حقارت او همین بس که در ملاقات اخیر خود با پوتین به تملق گویی او پرداخت و در توجیه تجاوز نظامی پوتین یه اوکراین و ارتکاب جنایات جنگی و جنایت علیه بشریت وی با بیشرمی دروغ های گوبلزی او را تکرار کرد :« چنانچه شما ابتکار عمل را به دست نمی گرفتید طرف مقابل با ابتکار خود موجب جنگ می شد» بعد از این ملاقات شوم و زیانبار برای ملت ایران مزدوران و سرسپردگان مطبوعاتی علی خامنه‌ای مشغول زمینه سازی و توجیه برای همراهی با پوتین فاشیست و شرکت در جنگ علیه اوکراین شده اند که تاوان کمرشکن آن به ملت ایران تحمیل خواهد شد .


انصافا هیچ دشمنی جز او نمی توانست چنین بلا هایی بر سر مردم بیاورد و این گونه برای ملت فاجعه بیافریند چون دشمنان دیگر چنین سلطه و چنین قدرتی در ایران ندارند که بتوانند ایران را ویران کنند .

حکایت جبار ایران علی خامنه‌ای در دشمن دشمن گفتن حکایت آن دزدی است که هنگام فرار «آی دزد آی دزد » گفتنش بلندتر از تعقیب کنندگان می باشد که می خواهد رد گم کند، مردم را فریب دهد، اذهان و افکار عمومی را منحرف کند اما اکثریت قریب به اتفاق مردم در دام نیرنگ های او گرفتار نخواهند شد .
همانطور که مکرر گفته ام باز هم می گویم مستبد امروز ایران علی خامنه‌ای بزرگترین دشمن ایران و ملت ایران است اگر او منکر این مدعاست ، سر سوزنی جرئت و شهامت به کار بیاورد و خود را در معرض آراء عمومی قرار دهد.
می‌دانم که هرگز چنین جرئت و شهامتی پیدا نخواهد کرد .

تا زمانی که او بر این کشور حکومت می کند و سلطه جبارانه اش بر قرار است و تا زمانی که نظام استبداد دینی یعنی نظام ولایی موسوم به جمهوری اسلامی در این کشور مستقر باشد ایران کما فی السابق به قهقرا می رود و ویرانی و تخریب با سرعت بیشتری تداوم خواهد یافت.


او باید استعفای خود را تقدیم ملت ایران کند و عذر تقصیر به پیشگاه ملت بیاورد و شرور خود و اعوان و انصارش را از مردم ایران دور کند و قدرت غاصبانه و نا مشروع و غیر قانونی خود را ترک کند تا صاحبان اصلی قدرت که مردمند بتوانند با برگزاری رفراندوم آزاد وحقیقی نظام مورد قبول خود را که به اعتقاد من نظام مورد قبول مردم ، نظام جمهوری دمکراتیک سکولار است را انتخاب کنند.

این روش ، مسالمت آمیز ترین و خشونت پرهیز ترین و مدنی ترین روش تغییر نظام است در غیر این صورت مردم با پیوند جنبش های گوناگون نظیر( جنبش معلمان، کارگران، دانشجویان، زنان، کشاورزان ، بازنشستگان و…) جنبش سراسری ایجاد خواهند کرد و بالاخره علی خامنه‌ای را از اریکه قدرت به زیر خواهند کشید و بساط نظام سرکوبگر جمهوری اسلامی را بر خواهند چید . این اقدام حق مسلم ملت رنج دیده و تحت ستم ایران است .


والعاقبة للمتقین
مرداد ۱۴۰۱

منبع: سحام نیوز

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا